Зустріч працівників кафедри з будівельною компанією БудАльянс

10 жовтня 2019 року відбувся круглий стіл викладачів Хмельницького національного університету кафедри «Будівництва та цивільного захисту» з управлінським персоналом, найбільшої будівельної компанії Хмельницької області «Будівельний Альянс», яка є партнером кафедри Будівництва та цивільної безпеки.

Круглий стіл зі сторони кафедри «Будівництва та цивільної безпеки» очолила завідувач кафедри, професор Калда Галина Станіславівна, з іншої сторони – генеральний директор ТОВ Будівельний Альянс Груп Крутилко Іван Лукич.

Круглий стіл ТОВ Будівельний Альянс Крутилко Іван Лукич, екс-мер м. Хмельницького Бухал Іван Іван Васильович та завідувач кафедрою професор Калда Галина Станіславівна

 

На зустрічі було обговорено ряд важливих робочих моментів по сприянню в підготовці і насиченню нової спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» матеріалами, необхідними для практичної, виробничо-технічної, організаційно-управлінської, проектної, науково-дослідної та навчальної діяльності.

Викладачі кафедри на зустрічі з ТОВ Будівельний Альянс

 

Захід організовано та проведено з ініціативи викладачів кафедри «Будівництва та цивільної безпеки» Хмельницього Національного Університету.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × four =